İptal ve İade

Değerli müşterilerimiz;

Söz & Nişan tasarımları üzerine öncü ve yenilikçi tasarımlarımız siz değerli müşterilerimizin tevaccühleriyle devam etmektedir. Trend oluşturan tasarımlarımızı internet sitemizden veya buraya tıklayarak instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz. 

Siz değerli müşterilerimize en özel ve en kaliteli hizmeti sunma arzumuz, her siparişte aynı heyecanımızı korumaktadır. Tüm ürünlerimiz el işçiliği ile hazırlanmaktadır.

Siparişinizden sonra ürünlerimiz kişiselleştirildiği için; sipariş iptali ve ücret iadesi seçeneğini sunamıyoruz.

Siparişleriniz sistemimize ulaştığı anda hazırlıklarına başlanır ve süraç yoğunluğuna göre 2 - 7 gün arasında kargoya verilir. Profesyonel paketlememiz sayesinde size en güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmayı hedeflemekteyiz. 

Kargo taşıma sırasında çok nadir de olsa çeşitli hasar durumları ile karşılaşıyoruz. Bu durumda site üzerindeki numaralardan veya iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilir, instagram hesabımız üzerinden de bizi bilgilendirebilirsiniz. 

Hasar gören ürünleriniz yerine ücretsiz yeni ürün gönderimi yapılmaktadır.

Kargo İşlemi

Ürünlerimizin kargo işlemi öncelikle streç filme sarma ile başlamaktadır. Ürünlerimiz sarıldıktan sonra hava poşetlerinin içerisine konulur. Hava poşetine sarılan ürünler son olarak köpükten yapılmış sert kutuların içerisine yerleştirilir. Kutularımız bantlandıktan sonra kargolamaya hazır hale gelmektedir.